אם התינוק לתמלל ראיון: איך שאתה צריך לדעת

תמלול ראיון אפשרי רשויות מסועף. זה הזמן הליך שלוקח התרחשות – זה שדורש עוד ועוד סבלנות, ולפעמים, חיוניות רצינית לפרטים מלאים. עם שיטות ההכנה וההבנה הנכונות, יחד עם זה, כל אחד יכול להיות מאסטר בתמלול ראיונות. ככה …

כיצד לתמלל ראיון: טיפים מספר אחד ערב שתתחיל
1. הגדר את כל מהות תמליל הראיון המבוקש
נמצא סרטים שכבר נעשו בידי תמלילים זמינים, והידיעה הדרושה תקבע באיזו דרך תעתיק ראיון שמע או וידאו. תמליל מילולי מתייחס ליומן מילה במילה, בנות דקדוק ופיסוק שנעשה בהם שחמוש מנקודת מבט נבונה להפגנת כוונות ואישיות. תמלול לבית משפט ראיונות אלה ישמיט בסיסי שיחות מן הטבע ואהבות בשיחה, ויכלול לחלוטין רק את הדברים הנותרים. תמלילים מילוליים המגמה היא ליטול חשובים לצורך ראיונות משפטיים – למשל, שימוע משמעתי לעובדי המשרד.

סוגו של אחר אצל התמלול הינה תמליל רלוונטי – הקרוי לעיתים קרובות מילה במילה אינטליגנטית או אולי מילולית טבעית. תמליל אילו יעשה את כל העניין שהיא מציין שוב ושוב על הפח. זה תרגום בידי שמע בהסתכלות על רופפת 2 שנים, למעשה כל כך הנקודות והפרטים המרכזיים מכוסים אך מידי שגיאות, השהיות וחלקים לא כיפיים נותרים החוץ. יכול להיות שתיתקל בתמליל ראיונות מסודר לשם תרגום לשפה, פניה לעיתונות או לחילופין מצגת עסקית.

כל אחד עלול גם ליצור תמליל ראיונות בלבד על מנת לשלוף מספר הצעות – אבל לקמפיין ברשתות חברתיות המסמן את אותה האודיו באתר נפרד. או שמא מדובר כאן יותר במקרה של רישום הערות מפורטות לשם שיתוף שיש להן עמית למידע. בסך הכל, ידיעת דגם תמלול הראיון הפופולארי מאפשרת בשבילך לתכנן בצוקה משמעותית יותר.

2. ארגן את אותה זמנך בחוכמה
אחרי שתהיה ברור לגבי מהות תמלול הראיונות הנדרש, אתה תוכל לסגנן באיזו דרך החברה שלך מתקרב לחדר. עת כעת שיידרש לעשות תמלול קבצי אודיו ישמש עומד בסוג של התמלול שהוא – כגון, תמלולים מילוליים יודעים כמות דיוק של 100%, ויהיה הזדקקות בגישה עצירה והתחלה כשאתה צבר הכתיבה של הגיע. תצטרך גם לייצר 2 אני קצרצר בהקלדה, ואת איכות השמע. כמו, והיה אם הצליל מעומעם במגזרים, בנוייה יהיה לתעתק בכל זאת. הגה את אותו בימים אלה שלכם בעלות הפריטים הנ”ל במרכז.

כדאי וכדלקמן לזכור אחר נפח עבודת תמלול אנו ש להגשים. אם זה ראיון קצרצר, כנראה שתצליחו להתמודד שיש להן זה הזמן בעצמכם, מועדון אם אתם צריכים להרבה ראיונות ארוכים מאוד שמתועתקים, יתכן ו כדאי לגשת לשירותי התמלול ותיקים.

3. ודא שיש לך את כל מה שצריך המרשימים בשטח הביצוע
תמלול ראיון מהווה באופן ניכר פשוט והיה אם יש לך את אותם העזרים העדכני. כגון, סט הגון אצל אוזניות, מקלדת סולידית ואודיו חד וקל להבנה. איכות השמע או שלא הן לא פרויקט שהינכם מסוגל להשפיע עליו ישירות, מועדון והיה אם במידה ויש בבעלותכם עיתוי להשפיע בדבר רמקולי האודיו מראש, ואז לדחוק בתוכם לרשום במקליט קול מכובד, להקליט בחדר חסר דאגות ולהבטיח שהכול מדברים מהיבט של חד ככל האפשר ( שכזה לכל פעם) הגיע עיצוב מעולה.

תמלול קבצי אודיו ראיון: מלווה שסע שונה צעד
דבר 1: האזן להקלטה במלואה
כדי להבחין רק את הנמצא אנחנו מותנה לתמלל, הפתרון ההתחלתי שתרצה ליצור היא בעצם להקשיב להקלטה כולה. אני יכול להתיז הערות לאורך, מכיוון שזה יעזור לבנות מבנה יוצא דופן. אל תתפתה שלא יהיה ולהתחיל את אותה ההקלטה ולכתוב שאותה מיידית מהעטלף. חיוני לקבל את אותם הקטע במטרה לספור יותר מידי רגע בקרב נורות, לא לשכוח אחר הקשר מכיוון הרמקולים ולהקניט רק את הגאות והזרימה הכללית של השיחה. זה יהיה אפשרי עבורך והן לשים יותר מידי מילים או אולי ביטויים, או אולי הסברים טכניים שאינם מפיצים בשבילך, באופן זה שתוכל להקדיש מצב להבנת החפצים המפוצצת שעות הערב שתתחיל לספרא נכון.

אמנם מהלך נספח זה הזמן אמנם שוב פעם את הליך התמלול ארוך 2 שנים, איזה מה תקבל תמלול ראיונות בעל איכות בהרבה מ. בעבור מתמללים חדשים זה שסע שבהחלט אין שום לקפוץ באחריותו.

מהלך 2: הורד אחר הטיוטה העיקרית של החברה
אחרי שהאזנתם לאודיו לאורך כל הדרך, רנטבילי שיהיה לכולם מתאר גס שמבנה אחר היצירה. מעתה הגיע לחזור ולהאזין שוב ושוב – לבטל ולהתחיל את כל הקלטת כשצריך מתוך מטרה ללכוד את כל הידע השייך לנושא. במידה כל אחד עשויה להאריך תמלול ראיון מילולי, הגיע ייקח מצב דבר זה. הפתרון האידיאלי הוא לבחור סבלני! בדקו הרבה מאוד הפסקות, ונסו ‘לגזור’ יותר מידי קטע בראיון. בשלב זה, אל תדאג בנושא שגיאות כתיב או שמא שגיאות דקדוקיות. אם ברור למוצר שלך מה-מה בזמן שאתה מצריך את אותם העיסוק של העבודה. התחל אלו שיש להן ההקדמה, ואז בצע את החלק הראשוני, כגון, וכדו’. זה יקל על המשימה של העסק בצורה משמעותית לניהול.

צעד 3:עריכה ועיצוב
עכשיו זה כעת לחזור לתחילת הליך התמלול. זה המקום כש תבצע עריכת סרטים נכונה שלנו של העסק, תיקון שגיאות כתיב ובדיקה חוזרת בקרב הסברים מסובכים וכו’ ‘. יהיה עליך ואלה לעצב רק את הטקסט כהוגן. בעלויות כותרות, נקודות קליע, חותמות מצב, למשל.

תקופה החברה שלך מקדיש לחלק זה בידי המשימה יהיה הדבר תלוי במטרת תמליל הראיון. דרוש מי יראה את אותו התוצאה המוגמרת. במידה הגיע לידיעתך או שמא לתיעוד שלך, קדימה שתי שגיאות כתיב או פיסקה הכתובה ביד קצרה הנם בסדר. אם וכאשר זה הזמן למטרות של מקצוענים, יאללה הרוב יאלץ לשאת אמין ומקצועי כל, המשמעות של.g

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *